To miejsce powstało z pasji – dla rodzin, ponieważ każda jest inna i wyjątkowa, ale łączy je jedno – miłość i zaangażowanie dla drugiej osoby. Jako familiolog wiem, że rodzina to miejsce tworzenia się życia, osobowości, przyszłości i szczęścia. Oczywiście, to także pasmo konfliktów, tych mniejszych i większych, porażek, przeżywania skrajnych emocji i nierzadko powielanych schematów. Budując rodzinę chcemy, żeby była trwała, ustrukturyzowana i szczęśliwa, by jednak nie obrać przypadkiem innego kursu – potrzebujemy wiedzy i wsparcia, najlepiej wioski. Każdy rodzic zaczyna od minimum i rozwija swój potencjał niemal całe życie.

Wewnętrzny spokój w rodzicielstwie to dar, dzięki któremu możemy wzbogacać własne życie pomimo trudów, porażek i obowiązków. Wybaczanie sobie, dbanie o własne granice, akceptacja, w końcu miłość do siebie to gwarancja bycia wystarczająco dobrym rodzicem. Właśnie wtedy, całym sobą, pokazujemy dzieciom jak kochać, by kochały świat i siebie samego.

Rodzina Zen to projekt łączący wiedzę, pasję i chęć wspierania rodzin w ich indywidualnej drodze do spokoju, szczęścia i rozwoju. W naszej ofercie znajdują się m. in.: konsultacje familiologa, szkolenia dla rodziców, autorskie stacjonarne zajęcia dla rodzin z dziećmi z elementami mindfulness, Trening Zastępowania Agresji, Bajkoterapia, Warsztaty dla rodzeństw a także specjalnie przygotowana Strefa Rodzica z pakietem materiałów edukacyjnych oraz wspierających dziecięcy rozwój.